Geriamojo vandens filtrai

Osmosinė (membraninė) vandens filtravimo sistema - didelės taršos ar didelės minerlizacijos vandeniui valyti. Išgrynintas, o po to mineralizuotas vanduo turi puikiai subalansuotas mineralų proporcijas.

Filtro, veikiančio atbulinio osmoso principu, esmė: vanduo sunkiasi pro TFC tipo plonasluoksnės membranos poras. Šios poros tokios mažos, kad pro jas prasiskverbia tik vandens molekulės, o visosneorganinės ir organiniėspriemaišosbei teršalai–chloro junginiai, sunkieji metalai, nitratai, nitritai, fluoridai, bakterijos ir virusai – neprasiskverbia ir yra pašalinami į kanalizaciją.

Vandens išvalymą užtikrina 6 valymo etapai:

  1. 5 mikronų nuosėdų filtravimo kasetė: išvalomos dulkės, rūdys, mechaninės priemaišos didesnės negu 5 mikronai
  2. aktyvuotos anglies filtravimo kasetė: iš vandens pašalina 99% chloro, organinių teršalų, pesticidų.
  3. 1 mikronų aukščiausios kokybės (PP) filtravimo kasetė: pašalina mechanines daleles,didesnes kaip 1 mikronas.
  4. plonasluoksnė (TFC) aukštos kokybės membrana: pašalinami sunkieji metalai, fluoras, nitratai, nitritai, bakterijos ir virusai, organinės medžiagos ir kiti vandens teršalai bei priemaišos.
  5. raišytos plaušinės anglies filtras:pašalinas nepageidaujamas skonis ir kvapas.
  6. mineralizacijos filtras: vanduo praturtinamas žmogaus organizmui būtinomis mineralinėmis medžiagomis: kalciu (Ca2+), magniu (Mg2+), natriu (Na+), kaliu (K+), chloridais (Cl-), hidrokarbonatais (HCO3-).

Specifikacija

Membranos našumas: pagal poreikius galimos trys skirtingų našumų membranos: 180, 280 ir 380 litrų išvalyto vandens per parą.

Vandens talpykla: 12 litrų.

Membranininių filtrų eksplotacija: filtro kasetės keičiamos kas pusmetį arba metus: priklausomai nuo vandens kokybės. Jei vartotojas kasetes pakeičia pats, filtro ekslotacija per metus yra 50-100 Lt.

Matmenys, cm: standartinio: 40 (P) x 47 (A) x 27 (I); kompaktiško 28 (P) x 35 (A) x 45 (I)