Apie mus

Originalių filtrų kūrimas ir gamyba

Bendrovė „GERVA“ (GERas VAnduo) įsteigta 2004 metais. Po ilgai trukusių nuodugnių tyrimų ir išsamių bandymų čia buvo sukurtas ir pradėtas gaminti stalinis išplaunamas (regeneruojamas) vandens filtras „Anti nitrat“. 2006 metais bendrovės kolektyvui už šį paprastą, bet patikimą ir ypatingai efektyvų filtrą įteiktas „Lietuvos inovacijų prizas“. Be to, filtro „Anti nitrat“ regeneravimo metodas tais pačiais metais buvo pripažintas išradimu ir užpatentuotas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. 2008 metais parduotuvėse pasirodė dar vienas bendrovėje sukurtas stalinis regeneruojamas vandens filtras „Gerva“, skirtas šalinti geležį ir kalkes. Šis filtras geležies šalinimo veiksmingumu stipriai pranoksta kitus stalinius analogus.

Neišvalomo vandens nėra!

Bendrovė taip pat įrengia įvairaus našumo įvadinius filtrus namams ar butams bei kompaktiškas geriamojo vandens ruošimo sistemas. Kiekvienu konkrečiu atveju ES šalyse ir JAV pagaminta filtravimo įranga parenkama pagal vandens tyrimų duomenis bei filtruoto vandens poreikį. Kartais, parenkant filtrą nestandartiškai užterštam vandeniui, atliekami net bandomieji filtravimai per specialiai tam paruoštas kolonėles. Todėl visada surandami būdai užterštą vandenį paversti skaidriu, gaiviu ir sveiku vandeniu.

Vandens, daržovių tyrimo laboratorija - Jūsų namuose

Bendrovėje yra komplektuojami tikslūs nitratų bei kalkių testai, kuriais kiekvienas namų sąlygomis gali ištirti vandenį. Testų lankstinukuose pateikta ne tik testo atlikimo instrukcija, bet ir išsami informacija apie tiriamas medžiagas, jų poveikį žmogaus sveikatai ir buities komfortui.

Beje, nitratų testais galima tirti ne tik vandenį, bet ir daržoves. Būtent šiais testais daržovės buvo tiriamos TV3 laidose „Paskutinė instancija“ (2010-11-04) bei „Kodėl?“ (2010-11-15). Laidų vedėja pabrėžė, kad testų rezultatai pilnai sutapo su laboratorinių tyrimų duomenimis. Šias laidas galite peržiūrėti www.tv3.lt/webtv